Csúcson a bevándorlásellenes AfD népszerűsége Németországban!
Részletek kommentben!
Szabadnapos tűzoltó segített
Nagypéntek reggel szolgálatból tartott hazafelé Kundrák Gábor tűzoltó főtörzsőrmester, a székesfehérvári hivatásos tűzoltó-parancsnokság gépjárművezetője, amikor a 81-es főúton egy négyes karambol helyszínéhez ért. A Mór közelében történt balesetben érintett egyik személygépkocsi az árokban egy fának ütközött, egy terepjáró az útról lesodródva a hátuljával csapódott fának, egy kisteherautó és egy autó pedig frontálisan ütközött.
Kundrák Gábor azonnal hívta a 1️⃣1️⃣2️⃣-es segélyhívószámot, pontos információkat adott a helyszínen tapasztaltakról, és haladéktalanul megkezdte a sérültek mentését.
A kisteherautó motortere a baleset után kigyulladt
, a tüzet a móri önkormányzati tűzoltók porral oltóval eloltották, közben Kundrák Gábor két gyermeket segített kiemelni a terepjáróból.🙏
A kisteherautóval frontálisan ütközött személygépkocsi vezetőjét és utasát a tűzoltók a mentőszolgálat szakembereivel együttműködve emelték ki a járműből. A műszaki mentésben a móri egység mellett a székesfehérvári hivatásos és a bodajki önkéntes tűzoltók is részt vettek. A balesetben négyen súlyosan, ketten könnyebben sérültek meg.
Fotó: Fejér VMKI és Ribi Márk tűzoltó őrmester, Székesfehérvár HTP
Csúcson a bevándorlásellenes AfD népszerűsége Németországban!
Részletek kommentben!
Ha még nem láttad, feltétlenül nézd meg az új Apáti reagált!
Link a kommentek között.
Magyar Péter TUDJA: Ceglédi és Hont Hatvanpusztára jár le!
️
️
️
Nem jött össze a nagy libsi terv


Poloska na ehhez kell vastag bőr!
Putyin váratlan bejelentése: készen áll közvetlen tárgyalásokat folytatni az ukrán elnökkel!
Minden erőfeszítésünk ellenére halad előre a járványügyi egyezmény!
A globalista elit túl sok pénz rakott bele, túl messzire jutottak...
Utolsó esélyünk a Te hangod. ÍRD alá és OSZD meg a petíciót…
A MOL megnyerte a pert Horvátország ellen, a horvátok 80 milliárdot fizetnek a magyar vállalatnak.