Magyar orálisan kényezteti önmagát.

Nyár, rekkenő hőség, harangszó, ciripelő tücskök, bodzaszörp, Balaton.
A gyerekek a teraszon készítik elő a horgászbotokat.

Egy pillanatra lehunyom a szemem és gondolatban két évvel ezelőtt járok és az előző életemre gondolok.

Arra, amikor csak a fiaimért és magamért feleltem. Amikor nem kellett minden szavamra, minden mozdulatomra figyelnem.
Amikor a srácok minden meccsén, zenevizsgáján ott tudtam lenni és az edzésüket is meg tudtam várni. Ami egy szülő legfontosabb feladata.

Amikor még eszembe sem jutott, milyen óriási feladatok és felelősség vár rám nemsokára.

Nem gondoltam, nem is gondolhattam, hogy az óriási feladat mellé egyfajta varázserő is jár: hogy az emberek szeretete, bizalma és reménye olyan páncélzattal ruház fel, olyan erőteret hoz létre körülöttem, amiről lepereg a propaganda gyalázkodása, a felém hajított tárgyak, de még a halálos fenyegetések is.

Sokan kérdezik, honnan az erő és az energia. Innen. Tőletek. A gyerekektől. A magyar történelemből. Ettől a csodálatos országtól.

Más ember lettem két év alatt. Magyarország is más ország lett. Minden nap igyekszem tanulni és felnőni a feladathoz. Veletek közösen.

És tudom, hogy sikerülni fog.

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Média

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye