Várom már, hogy mikor írja meg a dollárokon kitartott szarjankók hada, hogy Emmanuel Macron egy fasiszta politikus, aki diktátorokkal kokettál. Már türelmetlenül várom, hiszen a francia kormányfő maga kezdeményezett találkozót Orbán Viktorral.
Ugyan már, írjátok már meg, hogy Macron is egy vidéki tahó, mert találkozott a magyar miniszterelnökkel.
Addig is, én megengedően, csak ennyit jegyeznék meg: lehet, hogy a franciának megjött az esze...
Borzasztó ez az elszigetelődés. Azt mondják a balosok, hogy Orbán Viktorra senki nem kíváncsi. ️Ha nekik a francia elnök egy “senki”, akkor legközelebb Macronnal beszéljék meg az előszobában.
Ezt nem érted! A brüsszeli terroristák FELJELENTIK A HATÓSÁGOKAT, mert meg merték motozni őket! És még bírságot is kaphat a hatóság! Ez a baloldali rendszer!
Feri NEM KEGYELMEZ! 😵 Fókicsopi is BEHÓDOLT neki | EZÉRT nem vitáznak
Fókuszcsoport Ádám és csatlósa, Csoki napi szinten dolgozzák fel a különböző híreket. Néha bulvárt, néha (leginkább) politikát, néha pedig artikulálatlan halálhörgést és egyetemes mindenszarizmust…