Olyan hülyének lenni pedig, mint Karácsony Gergely főpolgármester úr, embert próbálóan nehéz. A főpolgármester úr alapvetően lusta, ezt tőle magától tudjuk. Ez eddig rendben van, persze más kérdés, hogy aki annyira lusta, mint ő, miért akar politikus lenni. Feltehetőleg azért, mert azt hiszi, ha nem ért semmihez, akkor politikusnak még jó lesz.
Újabb cikkem a Magyar Nemzeten!
/posztok.hu










