Márki-Zay fasisztának nevezte a Fideszt Brüsszelben. A hétgyerekes, keresztény ember szeretetétől áthatva, a béke jegyében.
Tegnap többen is elutaztak Brüsszelbe.
Az Elk*rtuk stábjából valaki véletlenül a pelenkázóba nyitott be a férfi vécé helyett, és legnagyobb megdöbbenésére Dobrev Klára éppen tisztába tette Márki-Zayt...
/posztok.hu








Bevetették a nehéztüzérséget a Telexnél: Biró Marianna egyebek mellett azt igyekszik megmagyarázni, hogy miért akarja megszüntetni Márki-Zay Péter a rezsicsökkentést. Vajon sikerül neki?
