Magyar Peti hívei szerint csak a söpredék szavaz a Fideszre!
Mi magyarok vagyunk és megmutatjuk mennyit érünk! Szavazzunk mind!
Minden perc számít! Ilyen egy igazi békepárti képviselő!
2️⃣ óránk maradt
️
Nincs megállás, telefonálunk, mozgósítunk az utolsó percig
️
️Magyarország békéje a tét
️
👉Még nincs késő szavazni
️
/posztok.hu
Plakátot rongált majd menekült társaival a véleményszabadságért hevesen küzdő Lukácsi, Juhász Péter embere. VIDEÓ
️ Ez a ti “szabadságotok” balliberális elvtársak!






️Feleségemmel, Verával már mi is szavaztunk.
Öröm volt látni a sok-sok kedvesen mosolygó győri embert, akiknek szívből…