Fodor Gábor: Nem örülök neki, de már megint tévúton jár az ellenzék
Apáti Bence: Nem lep meg, de már megint tévúton jár a baloldal
KÉRJÜK VISSZA PULAIT!!!
Azahriah az új politikai véleményvezér
Jólvanezígy podcastjában Azahriah és Nagy Ádám, a Fókuszcsoport vloggere (az influenszer tüntetés egyik szereplője) beszélgetésétől hangos a baloldali FÜGGETLEN sajtó - UGYAN AZZAL a címmel lehozva
/posztok.hu

Make America great again!
Make Europe great again!
️Lesz miről beszélnie Floridában Donald Trumpnak és Orbán Viktornak!

️ Összehangoltan földön és levegőben
Tischler Zoltán/ 


