Lassan kellene pár hiteles, új arc ezeknek a kormányellenes tünciknek
Tegnap este a Novák Katalin elleni tüntetésen pl az a PDSZ-aktivista Simkó Edit volt az egyik szószóló, akit eddig kizárólag pedagógustüntetéseken lehetett látni, és akit állandóan propagál a FOS
Nem mellesleg Ő volt az, akit Novák Katalin rommá alázott a Sándor palota előtt, amikor odamentek Lilikével háborogni
Koncz Zsuzsa: "... Lázadó voltam. A Jelbeszéd című albumomból például akkora botrány lett, hogy utána évekig nem adták ki egyetlen lemezemet sem...." Apa mondta: Akkor nézzünk bele Koncz Zsuzsa…
Ezek már tényleg önmaguk paródiái. A túltolt idiótizmust láthatólag maguk az agyonérzékenyitett telex olvasók sem díjazták, durván kiröhögték a cikket.
A Telex.hu egy Amerikában és Hollandiában induló állatvédő elmebaj hírét, miszerint a PETA állatvédői véleménye az, hogy be kell tiltani az vidámparki játék(!)állatokat...