🫵 Javaslom a komplett baloldalnak, akik eddig minden lehetséges felületen támadtak a gyermekvédelmi törvényt: maradjanak mélyen KUSSBAN a gyermekvédelem témájában! 
Hát ez FELHÁBORÍTÓ!
Egyetemen (meg középiskolában) KIZÁRÓLAG BALOLDALI oktatók lehetnek, akik egész órán a kormányt szidják!
Egy diák "jelentette" fel (!) a METU-t hogy egyes oktatók "Fideszesek"
/posztok.hu





️




