Istenem... Kezdődik
.







USA új elnöke:
Donald Trump
Ha a háborúkat a politikai vezetőknek kellene megvívniuk ketrecharc keretében, sokkal kevésbé lennének agresszívak.
Olaf Scholz megbukott! Nemcsak a németek, de már pártja bizalmát is elvesztette. Már csak az a kérdés ki zavarja el!
Döbbenet, ami Lengyelországban zajlik. 

Brüsszel mégis lapít, mint k@ki a fűben
️
Nofene. A 444 beleszáll a DK-ba 
Avagy amikor a 444-es "tényellenőrök" úgy tesznek, mintha valóban azt csinálnák, aminek gondolják őket.
Megjegyzés:
Ha nekünk annyi ezresünk lenne, ahány álpofilt már…