A Telex alá kommentelés külön perverzió. Mindenki lop, csal hazudik, sikkaszt, KIVÉVE GeJgőt. Ő csak áldozat, akit bántanak. Mindenért a Fidesz hibás.
Görgess tovább!
Orbán Viktor , Twitter: „Mélységesen megdöbbentett a prágai Károly Egyetemen történt szörnyű lövöldözés Gondolataink és imáink az áldozatok hozzátartozóival vannak"
PM Orbán: Blackmail in Brussels is a recognized fact, not a Hungarian invention. MEPs openly admit to withholding funds from Hungary for their political gains. This pressure on the European Commission…
Karácsony Gergely az az ember, aki évekig nem fizet közüzemi számlát, aztán mikor mindent kikapcsoltak, sértődötten és magát mentegetve kilincsel a szolgáltatóknál