Szijjártó üzent Pressmannek:
„KÉRETIK NEM GYARMATKÉNT TEKINTENI RÁNK!” 
A külügyminiszter szerint a kormányt lehetetlen eltántorítani a békepárti álláspontjától.
AKINEK NEM A BÉKE, ÉS A FEGYVERSZÜNET AZ ELSŐ GONDOLATA HÁBORÚS HELYZETBEN, EGY OLYAN ORSZÁGBAN, AMI KÖZVETLENÜL A HÁBORÚS ZÓNA MELLETT VAN, AZ ELMEBETEG!
/posztok.hu








