Rossz nézni a libsi-bolsi ökölbe szorult fejjel való hisztit az Aranybulla sorozattal kapcsolatban.
Az, hogy Hollywood és a streming szolgáltatók, mint a Disney meg a Netflix gyakorlatilag mindent alávetnek az emebeteg "woke" ideológiának, és már minden feldolgozasban dolgozik az "ÚjMúlt Kft", az persze maga a haladás, az teljesen rendben van.
Fekete angol 18. századi arisztokrata, fekete Kishableány vagy 🏳️
akárki, az full rendben van. Sőt! Elvárás. Annak tapsolunk, és örömittas cikkekben dicsérik halálra, és mindenki bigott rasszista aki felszólal ellene.
De ha egy magyar történelmi film, vagy sorozat készül, azon nagyítoval keresnek ugyan ezek minden hibát, számon kérnek minden történelmi eseményt, hitelességett, kosztümöt, és társait...
Persze ne legyünk álnaivak, ezek nem szakmai ellenérvek. Most sem azok, ahogy az Elku*tuk ellen sem szakmai esetleg filmes ellenvetések voltak.
Bezzeg a Vajna előtti időkben azok a csodás magyar filmek... Nem nevesítek egy filmet sem, de az volt aztán az igazi közpénzégetés a sok sz*rra... Akkor ugyan ezeknek Kánaán volt a magyar filmgyártás. Meg sem merem emliteni a Honfoglalást, amire az akkori mszp-szdsz kormány gyakorlatilag semmit pénzt nem adott
Az IMDB oldalon már 1es ertékelésig vitte a több mint 1500 "értékelő" az Aranybullát, 90%-ban (1400db) 1es osztályzatot adva neki, ami több mint szemétség.l és pitiánerség. Persze ezt már láttuk az Elku*tuk alkalmával is...
Nekik ennyi maradt.
/posztok.hu
elindult 2023 is







