Szijjártó Péter: Gázbeszerzési tárgyalások indulnak Magyarország és Katar között.
👉 https://bit.ly/3PnYbvf
Telex.hu: "Jócskán letekertük az áramfogyasztást októberben, de sehol nem vagyunk a szlovákokhoz képest"
ELVTÁRSAK!
Büszke EU-nak szüksége van rátok! Le kell győzni a gonosz nacionalista Putyinpárti populistákat, akik szerint a szankciók nem működnek!
TEKERJÉTEK MÉG LEJJEBB a fűtést, hogy SPÓROLJ!
Már a szlovákok is jobbak mint mi, Románia pedig egyenesen lehagy!
Romániában 8,9%
Szerbiában 10%
Szlovákiában már 15% a fogyasztáscsökkenés!
A horvátok, ha csak kis mértékben is, de szintén jobban spóroltak az árammal MINT MI!
A nyugati országok ugyan nem ennyire spórolósak DE ŐK A NYUGAT! Megtiszteltetés HELYETTÜK IS SPÓROLNI!
De a legnagyobb fogyasztónak számító nyugat-európai országok között is van olyan, amelyik a miénknél nagyobb tempóban faragja le az áramhasználatot.
Ne higgy a nacionalista demagógiának! A szankciók működnek!
A SPÓROLÁSSAL Putyintól veszel el!
Föl, föl a spórolásra!
SZORGOS NÉPÜNK GYŐZNI FOG!
Éljen az EU!
Éljenek a szankciók!
Éljen Brüsszel!
Éljen a párt!
/posztok.hu


BREAKING! Nyilvánosságra hozta a belga rendőrség az Európai Parlament baloldali korrupciós botránya során lefoglalt készpénzmennyiséget. 1,5 millió euró látható a képen, ennyiért képviseltek külföldi…
Novemberben is Magyarországon voltak a legalacsonyabbak a háztartási energiaárak az Európai Unióban
Szedmák Péter hadnagy


Néha csak nevetni tudok élő adásban, amikor az ellenzéki vitapartnerem „költői túlzással” élve olyan jelzőket használ, amire ha rákérdezek, rögtön visszakozni kényszerül. Mindenesetre a nagy szavak…