Jó hír: a Mol megkezdte a kőolajfeldolgozás szintjének fokozatos növelését!
A DOLLÁRBALOLDAL SZÁMÁRA MAGYARORSZÁG JÓLÉTE MÁSODLAGOS
Mindig is az volt. Mindig is AZ lesz!
Rácz András baloldali "szakértő"-nek az nem fáj, hogy Brüsszel a hitellel zsarolja Magyarországot és MI NEM KAPUNK pénzt. NEM! Neki az UKRÁNOK fájnak!
/posztok.hu

️
Így érkezett meg 



️ az első, kísérleti
️
ha minden igaz, ma érkezik a 