HOPPÁ! Szijjártó Péter:
️
Magyarország mentességet kapott az olajársapka bevezetése alól, amit Európai Unió bevezetett! 💪😉
Ma is tanártünci
Több tízmilliós szinpadtechnika. Max 2000 ember
A 444 élő videóját is alig 600-an nézik
Szerintem ez a buli megdöglött. A tanárbérek emelésének egyetlen akadálya A BALOLDAL. Miért tüntetnének velük?!
Törley Katalin anarchista pedig lassan elmehetne máshova hergelni
/posztok.hu

️, mindezt teljes védőfelszerelésben 🧑
, közben hajts végre feladatokat
️, figyelj
az időre, a gyorsaságra
, a légzésedre!…






️ a szokásos, baloldali tünci zajlik éppen, kamaraszínháznyi résztvevővel.
️ totális kudarc a baloldal újabb tüntetése
️
nagy siker!
jé, ma is van egy balos tüntetés, ahogy látjuk, nagyjából 1000-1500 fővel.