Láttuk, nagy az öröm. Végre Braziliában megbukott Orbán esőerdő írtós haverja, és nyert a haladó szellemű, Lula da Silva...
Neki is vannak híres elv barátai
Görgess tovább!
Joe Biden: az olajvállalatok rekordnyereségét vissza kellene adni az amerikaiaknak. Exxon vezérigazgatója: pontosan ezt tesszük a negyedéves osztalék formájában.
A háború kitörése óta Németország, Hollandia és Belgium is növelte az Oroszországból származó importot. De mi vagyunk a rosszak, mert nem akarunk megfagyni, ugye?