Annyira rossz ez a rezsicsökkentés, hogy a brit miniszterelnök is bevezeti.
ENNÉL MÁR NINCS SZÁNALMASABB :D Ócska szolgalelkű propagandista pribékek vagytok semmi más!
A Telex.hu , ami eddig TAGADTA, hogy lenne olyan hogy "extraprofitadó", az meg ALAP hogy "rezsicsökkentés" hülyeség, most SÍRVA TAPSIKOL amikor Brüsszelben UGYAN EZT csinálják "Mert EZ az Igaz" :D
Semmit nem is kell írni többet, akik követik a híreket, pláne a BalFake News-t azok tudhatják, hogy tucatnyi postot írtunk ezekről...
Javasolnék egy új szlogent a Telexnek: "A brüsszeli segg mindig édesebb"
/posztok.hu
Most már mindenki számára világos: az uniós szankciók gajra vágták az európai gazdaságot!
De hogy lehet az mégis, hogy a hazai baloldal ennek ellenére, még mindig újabb és újabb szankciókat követel?…
Amerikai pénzek, amerikai érdekek és Márki-Zay Péter.
Interjút készítettem a baloldal bukott miniszterelnök-jelöltjével.
Hamarosan egy riporttal jelentkezem!


️
️


