Tőbb ezer balos cikk és komment, “szakértő” és médiacsicska megy a levesbe.

Mateusz Morawiecki lengyel miniszterelnök a lengyel Sieci című lapnak elmondta, hogy a V4-együttműködés erősíti az országainkat, esetükben „az 1+1+1+1 nem négy, hanem hét vagy nyolc”.

Lengyelország ezért vissza akar térni a V4-ekkel és a Magyarországgal való szoros együttműködéshez azokon a területeken, ahol közösek az értékeink és érdekeink.

🤝🇵🇱A magyar-lengyel kapcsolatokra külön kitérve hangsúlyozta, hogy a két országot összekötik azok a kérdések, amelyekben eddig is szolidaritást, megértést és támogatást mutattak egymás felé, ezért Magyarország és Lengyelország szoros kapcsolata ezután is fennmarad.

: https://www.wsieciprawdy.pl/w-nowym-sieci-bedzie-trzecia-kadencja-pnews-5174.html

Kedves balos nyugdíjasok! Azt meg tudná mondani valaki, hogy a Klárika által három éve beígért EU-s nyugdíjat hányadikán szokták folyósítani Brüsszelből? Valamint azt is kérdezném, hogy jó hozzá a…

Állománygyűlésen köszöntötték a belső ellenőröket

Ünnepi állománygyűlést tartottak a belső ellenőrzés napja alkalmából. A Stefánia Palota – Honvéd Kulturális Központban megtartott rendezvényen…

Ez minden olyan kormány jövője, amely népe érdekei ellen cselekszik.

Legalább 70 ezren vonultak Prága utcáira, az EU és a NATO elleni tömegtüntetésen.

Semlegességet követeltek a háborúban és fellépést…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média