Gyurcsány reagált a miniszterelnök beszédére:
“Beteg embernek nem tanácsot adunk, hanem gyógyszert.”
Mondja ezt Ferenc…
Ennyit sikerült meghallani
A F.O.S.-nak is majdnem sikerült objektíven beszámolni Orbán Viktor tusványosi beszédéről - de persze mive a tartótisztjeikről rántotta le a leplet Orbán, és fejtette ki, hogy mennyire a valósággal szemben harcolnak, így ez nem meglepő.
A 444 és a Telex egészen odáig ment, hogy Orbán "fajelméletről" beszélt.
Megjegyzés:
Szerintem külön bónusz jár a fizu mellé az "Orbán grimaszol" képek miatt
/posztok.hu

️Orbán Viktor ugyan borúsan beszélt Európa és benne Magyarország helyzetéről, de mégis reményt és irányt adott, kijelölte azokat a legfontosabb célkitűzéseket, amelyek megvalósítása esetén…

Erre a stílusra a magyar emberek sohasem voltak vevőek, és ezután sem lesznek azok!



️
Nekünk még megvan a határvédelmünk;

Magyarország, mint a globális főszabály alóli lokális kivétel - Orbán Viktor tusványosi beszédének gyorselemzése

️Két év kihagyás után értékelte Orbán Viktor a világ- és nemzetpolitikai helyzetet…