Ez igen!
Dömötör Csaba jól helyretette a gyurcsányista Jobbikot.
Müller Cecília olyan gonosz, hogy nem védi a gyerekeket az autóban cigizéstől
A 444 áltudományos oldalán a Qubiten arról értekeznek, hogy bezzegMáshol már régen tiltják, de itt Mucsán még jogszabály sincs rá. Pedig ha lenne akkor senki nem cigizne a kocsiban, ha ott a gyerek. Mindezt alátámasztandó értekezik egy bizonyos Radó Márta aki KÜLFÖLDÖN kutakodik a társadalom után, tehát bármit mond, az ab ovo igaz.
Arról persze nem kutakodtak, hogy KÜLFÖLDÖN bár van ilyen bünti, de persze a törvény betartatása koránt sem egyszerű, hiszen tetten kell érni a delikvenst, és az sem árt, ha erről bizonyíték is rendelkezésre áll. Arról nem beszélve, hogy a rendőrök majd erre nyilván külön figyelnek...
Nem baj, a cikk kész, napi felesleges hergelés pipa.
Arról persze egy szót sem szólnak, hogy mit összevisongtak 2018-19-ben, amikor Lázár János bejelentette, hogy a "kiskorúak védelmében" KIVEZETNÉ a dohányzást úgy ÁLLE mert hogy ki milyen jogon szól ebbe bele - pláne a Fidesz
Személyes megjegyzés: Aki a kocsiban cigizik egy gyerek mellett az egy P*RASZT!
ui: Külön meglepő fordulat, hogy a Facebook oldala szerint a cikk alapjául szolgáló "érkezés" szerzője nagy CEU rajongó. Nyilván véletlen egybeesés
Ez igen!
Dömötör Csaba jól helyretette a gyurcsányista Jobbikot.

️ HOPPÁ, EZ MOST ÚJ:
Zelenszkij békét akar kötni!
“Ukrajna kész tárgyalni, ha Oroszország kész véget vetni a háborúnak!”
️Ugye ismeritek GeriJocat?
Mi sok tehetséges patriótát ismerünk, sokan megfordulnak a képzéseinken és megcsillogtatják a talentumukat, de a megafonos véleményvezérek közül azért ajánljuk most őket,…
🥳 Happy birthday, Mr. President, Donald J. Trump!
🙏 Köszönjük, hogy támogatásáról biztosította Magyarországot és az Alapjogokért Központot a CPAC Hungary-re küldött üzenetével.
Pillanatképek a tegnapi KAKTUSZ évadzáró adásából!
A szezonzáró adás során a vendégek egyetértettek abban, hogy a háború megváltoztatta mind az európai, mind a belpolitikai színteret, ez pedig azt…
Indulhat a parlamenti vadászat.
Macron: Franciaország hadigazdálkodásra tért át.
Mi, magyarok maradnánk a békénél.
Karácsony a közvilágítás csökkentésével állítaná meg az orosz agressziót.
Geri, ne szórakozz a magyarok biztonságával!