Gyurcsány este küldte át a szöveget.

“Bernadett soha többé gyarmat. A magyarok büszkék és bátrak. Légy te is”
"Beatrix ne tény a kiváltságosra. Végre eljött. Légy bátor!"
Laszlo, itt az idő. Tegy meg mindent a változásért. Légy bátor.
Peter, Ápr. 3ÁN lépj a nyugat oldalára mint a bátor őseid 56-ban

Ilyen és ehhez hasonló üzeneteket küldenek, egyébként _kérdéses_ hátterű adatszerzéssel birtokukba került telefonszámokra.

Remélem, Márki-Zayék azért túl sokat nem fizettek a globalista kampánytanácsadóknak, hogy Obama 2008-as szlogenjeit bedobják a Google Translate-be, aztán abból fabrikáljanak smseket.

Bajnai űberfasza űrtechnikával profilírozó (a biztonság kedvéért azért szügyig offshore hátterű és minden létező adatvédelmi jogszabályt súlyosan megsértő) cége, a nagy-hatalmas ellenzéki csodafegyver időt, energiát és rengeteg kampánypénzt sem kímélve tehát bravúrosan kiderítette rólam, hogy mozgósítható ellenzéki szavazó vagyok, Bernadettnek hívnak és soha többé nem leszek már gyarmat (az amerikairól való fordítás, lássuk be, nem könnyű meló).
Hát úgy tűnik, van azért ott odaát rengeteg baj. A csodafegyver például besült.
És Márki-Zayt ezzel a Datadat cuccal még a sajátjai is hülyének nézik. - írja Deutsch Tamás Facebook oldalán

Összevont poszt

Márki-Zay Péter elmondta, hogy szerinte miért a magyar embereknek kellene megfizetniük a háború árát.
️SPOILER!
A válasz Orbán Viktor lesz…

Márki-Zay Péter elmondta, hogy szerinte miért a magyar embereknek kellene megfizetniük a háború árát.

️ SPOILER!

A válasz Orbán Viktor lesz…

Márki-Zay Péter…

Kamu kutatások. Álhírek a 444-en és a Telexen. Magyartalan sms-ek. Hekkertámadások. Kamu Instagram-oldalak. Ezekkel próbálkoznak a választások előtti utolsó napokban a baloldalon.

Április 3-án mutassuk…

Az Európai Unió lassú és túlbürokratizált döntéshozatali mechanizmusa nem alkalmas sem krízisek kezelésére és sem a kontinens érdekeinek érvényesítésére.

☝️Ez a rendszer kiváló lehetőséget nyújt a jól…

Szijjártó Péter: Márki-Zay világossá tette, hogy megegyeztek a fegyverszállításokról Ukrajna elnökével

Márki-Zay Twitteren üzent Ukrajna elnökének, ami világossá tette, hogy megegyeztek a…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média