MOST EZEK VAGY NEM OLVASSÁK EGYMÁST, VAGY HAZUDNAK

HVG: nem is zárná el senki a gázt, Szijjártó csak pánikoltat

Kocsis-Cake (ATV): „hogyha a béke eléréséhez az kell, hogy szankcióval sújtsák az energiahordozókat is, amit Oroszország kivet, akkor ezt a lépést is meg kell lépni”.„Ezt a forrást el kell tekerni, el kell zárni, mert addig lesz pénzük háborúzni, és lesz pénzük egy független országot megtámadni” – mondta.

Forrás:
Hiradó.hu
Kocsis-Cake Olívió, a Párbeszéd frakcióvezető-helyettese szerint el kell zárni az orosz gázt – erről a zöldpolitikus az ATV Start című műsorában beszélt.
https://hirado.hu/belfold/cikk/2022/03/01/baloldal-el-kell-zarni-az-orosz-gazt

Kutatások szerint ma a gyerekek akár több mint 40 százaléka is eltérő fejlődésű lehet, úgynevezett részképesség zavarokkal küzdhet. A pedagógusok és a szülők sokszor tehetetlenek, mert nem ismerik…

Fűteni meg mivel akartok, észlények?

Ha a baloldali politikusainkon múlna, nem jönne a földgáz, ha nem jön a földgáz, akkor nem lesz fűtés, leáll az ipar és megszűnnek munkahelyek.

SOHA TÖBBÉ BALOLDAL

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média