Donáth Anna felháborodott... A momentumos politikust zavarja, hogy Brüsszel tétlenül nézi, ahogy felerősödtek a jobboldali hangok a Facebookon.
A kommunisták ilyenek: nem tűrik az ellenvéleményt.…
Vége a brüsszeli hazudozásnak
️
Beismerték, amit eddig hárítottak, hogy az LMBTQ-lobbi miatt nem férhet hozzá hazánk a helyreállítási alap forrásaihoz. Mert nem engedjük be a szexuális propagandát az iskoláinkba.
️ Vagyis ideológiai okok miatt nem tartják be a jogi normákat, amit mindenkinek be kell tartani egy közös hitel felvételénél… csak nekik nem?

Győri Enikő EP-képviselő bejelentésése:
https://www.facebook.com/GyoriEnikoEP/videos/1070373093807325
A Bizottság láthatóan politikai alapokra helyezte a magyar terv elfogadását, amit azonban eddig tagadott. Paolo Gentiloni baloldali gazdaságpolitikai biztos tegnap a Gazdasági és Pénzügyminiszteri Tanács ülésén hivatalosan is beismerte, hogy igenis van kapcsolat a magyar gyermekvédelmi törvény és a helyreállítási források visszatartása között.
Győri Enikő hangsúlyozta: „Gentiloni azt rótta Magyarország szemére, hogy diszkriminál az oktatásban.
Donáth Anna felháborodott... A momentumos politikust zavarja, hogy Brüsszel tétlenül nézi, ahogy felerősödtek a jobboldali hangok a Facebookon.
A kommunisták ilyenek: nem tűrik az ellenvéleményt.…
Bocs, McMoments-es srácok, ez van, de azért nincs harag
️
🥰
Donáth menni miattam Brüsszel

Nincs itt semmi látnivaló, csak egy újabb kampány, amiben a baloldal azt kamuzta, hogy megújult!
Márki-Zay a tiszták koalíciójáról beszél, miközben egy elítélttel kampányol. Egy kérdésem maradt:
Hogy…
A Momentum végre rátapintott az igazán fontos dolgokra.
Azért Magyarország mégsem lehet annyira borzasztó hely, ha Fekete-Győréknek az a legnagyobb bajuk, hogy mennyibe kerül az új iPhone.
️BRÉKING
️
Kikerült egy titkos felvétel, amelyen Jakab “parizer” Péter bólogat Gyurcsány Ferenc minden kérésére.
Ezt elnézve, nem csoda, hogy lassan semmi nem marad a Jobbikból.
(Vigyázat irónikus…