JUDIT! JUDIT! Hol vagy kellenél! 
Márki-Zay a mai videós bejelentkezés előtt ledobta a mentális atomot. Tegnap már a 444-nek és a Telexnek is sok volt ez az Orbán-Grázos vonal, de ma Peti újra páros lábbal szállt bele a pofonfába - és 19-re lapot húzott.
Annyi elmebeteg gondolat van, hogy egyszerűen képtelen voltam egy konkrét dolgot kiemelni, ezért PARANCSOLJATOK: Itt az egész gondolatsor
Aki erre az emberre szavaz az HÜLYE. Pont.
/posztok.hu





️sz, de sokkal fontosabb, hogy gáz a csávó. nem vagány támogatni és abban a közegben ez halálos .
