A BALOLDAL NEMMEL SZAVAZOTT A GYERMEKVÉDELMI TÖRVÉNYRE!
Szerintük ez egy "Álprobléma" mint ahogy a bevándorlásra is ezt mondták!
Egyszerűen KIVONULTAK, tehát nem kívánták se támogatni, de szavazni ellene!
AHHOZ IS GYÁVÁK, HOGY LESZAVAZZÁK!
"Vétkesek közt cinkos aki néma."
De szerencsére megszoktuk, hogy NEM számíthatunk rájuk! FELTÉTEL NÉLKÜL KISZOLGÁLJÁK BRÜSSZEL
-terveit!
/posztok.hu



Megszavazta az Országgyűlés: a parlamenti választással egy időben lesz a gyermekvédelmi népszavazás! 



