444:
Egy doboz ciki ára
Pár ezer forint

Nem. Nincs leállás. A Telex "Csak egy ezres" reggeli cikk után a 444 már átkonvertálta 'Egy doboz cigi árára" a tegnapi hatósági benzinárat :D

SZAVAK NINCSENEK :D

ui: Ezért a szigorú Orbán fejért szerintem külön év végi bónusz jár...

Telex post:
"Csak egy ezres"
https://www.facebook.com/balfakenews/photos/a.120054823525309/238244265039697/

A 444 tegnap már megfejtette hogy miért ROSSZ a hatósági benzinár:
https://www.facebook.com/balfakenews/photos/a.119807250216733/237928451737945

A gáz- és villanyárak stabilitása nem leleményességi, hanem ideológiai kérdés. Ha érdekel milyen folyamatok állnak annak hátterében, hogy az európai energiaválság ellenére sem drágulnak a magyar…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média