️ Itt nincs helye a pedofília semmilyen formájának, Magyarország nem az a hely, ahol a pedofil tettek elkövetői számot tarthatnak bármiféle elfogadásra.
GO WOKE. GO BROKE
Amikor legközelebb felháborodsz valami woke baromságon, és azt mondod magadban, hogy "jó, de mit tehetek Én ez ellen?" jusson eszedbe, hogy:.
- Nem ülsz be rá moziba
- Nem vásárolsz olyan boltba, stb
...és BUMM.
Ugyan is a cégek és a részvényesek egy dolgot utálnak jobban a rossz sajtónál: a rossz negyedéves jelentésket.
Lásd Bud sör, és hogy a Disney az elmúlt 8 filmjén összesen 1 milliárd dollárt vesztett.
"Még be sem mutatták, sőt el sem készült teljesen, máris sokaknál kiverte a biztosítékot a Disney legújabb élőszereplős filmje, az eredetileg 1937-ben bemutatott Hófehérke és a hét törpe adaptációja. Az eddig napvilágra került információk szerint a Grimm fivérek meseklasszikusát és az abból készült rajzfilm történetét ezúttal teljesen újragondolva dolgozzák fel, és a modern köntösbe bújtatott verzió nem mindenki tetszését nyerte el. Mi lesz Hófehérkével a herceg nélkül? Hova lettek a törpék?"
️ Itt nincs helye a pedofília semmilyen formájának, Magyarország nem az a hely, ahol a pedofil tettek elkövetői számot tarthatnak bármiféle elfogadásra.
műveljük kertünket.
a nyár talán legmelegebb napjához jó pihenést kívánok a tisztelt követőknek!
Orbán Viktor: „A magyar egy olyan kultúra, aminek az alapja egy olyan nyelv, amit rajtunk kívül mások nem értenek és nem tudják fenntartani. Egyetlen esetben nem tűnik el az, amibe születtünk, a…
„Az amatőrök rávetik magukat a labdára, és összerugdossák egymást, a profik oda mozognak, ahol a labda lesz. Ez a különbség kormány és ellenzék között.”
-Orbán Viktor Tranzit 2023-
Lezuhant két ukrán kiképzőrepülőgép, több pilóta is életét vesztette. Az F16-osok sem fognak sokáig repkedni.
Hidvéghi Balázst, a Fidesz európai parlamenti képviselőjét sikerült elkapnom egy villáminterjúra a Tranzit fesztiválon a Megafon standjánál! Gyorsan rátértünk a legfontosabb kérdésekre💪
Hogyan tudunk…
EZEN A NAPON... 1845 augusztus 27-én született Terézváros legnagyobb építésze, a magyaros szecesszió atyja, Lechner Ődön.
Az 1860-as évektől egészen az 1890-es évekig kereste azt a formavilágot,…
Miért, mit kellett volna csinálni? 
A fél világ már arról ír, hogy a teljes ukrán ellentámadás smafu, gyenge, eselytelenek.
Az, hogy a Telex meg a Momentum tolja a CIA propagandat, attól még nem válik…
Bárhogy támadják, Magyarországnak ki kell tartania a rezsicsökkentés mellett!
👉 A szigorú hatósági árszabályozásnak köszönhetően ma az EU-ban Magyarországon a legkisebb az energiaszegénység.
👉 Minden…