Így a hét elteltével kérdezem a dollármédiát: azért nem írtatok Karácsony kampányládájáról, mert még mindig nincs meg?
Budapest lasan járhatatlan lesz autóval
Mivel Karácsony és csapata egyedüli döntéssel gyáva lezáratni egy hidat, vagy egy forgalamas útszakaszt, ezért azt találták ki, hogy a belpesti unatkozó huszonéves hippiknek tartanak látszatkonzultációkat, majd pár tíz ezer emberre hivatkozva korlátoznak egy 1.6 milliós várost
A "Lánchidat sikerült lezárati" most a "halálbudikkal" szegélyezett Pesti alsó rakpart lenne TELJESEN autómentes. Nem. Nem csak hétvégén...
Mi egyébként egyre jobban szurkolunk ezeknek az elmebeteg ötleteknek. Pestiek élvezzék amit főztek. Pláne, amit hagynak...
/posztok.hu

️Aki csak annyit tud mondani, hogy Orbán lop az primitív!



besz
️rt a dollármédia.
helyes.

️

