👎👎👎
Márki-Zay a a rezsicsökkentésről:
"Micsoda ostobaság volt annak idején így rezsit csökkenteni. Lehet rezsit csökkenteni, hogyne lehetne: kevesebb vizet kell használni, kevesebb áramot kell használni, kevesebb gázt kell használni."
Ha nem mondta volna ki, hogy: mi a baloldalon..., akkor is egyértelmű, hogy ő is csak egy baloldali politikus, aki pont úgy eltörölne a rezsicsökkentést, mint a főnöke, Feri.
Márki-Zay azt mondta a rezsicsökkentésről, hogy "Micsoda ostobaság volt annak idején így rezsit csökkenteni. Lehet rezsit csökkenteni, hogyne lehetne: kevesebb vizet kell használni, kevesebb áramot kell használni, kevesebb gázt kell használni."
Ebből is látszik, hogy Márki-Zay Péter csak egy újabb baloldali politikus, aki eltörölné a rezsicsökkentést, pont úgy, mint Gyurcsány.
/posztok.hu




Ne fürödj annyit

️ PROGRAMAJÁNLÓ 
ÉLŐ - Márki-Zay a brüsszeli irányvonalat képviseli