Orbán Viktor és Erdogan a háborúról tárgyaltak.
Az ukrajnai háború és energiabiztonsági kérdések álltak Orbán Viktor miniszterelnök és Recep Tayyip Erdogan török…
Orbán Viktor: Ha beérjük kevesebbel és hitványabbal, mint amik lehetnénk, méltatlanná válunk önmagunkhoz, hiszen mi nem akárkik, hanem magyarok vagyunk.
Küzdeni mindig, feladni soha! 💪🇭🇺
Ma este, és mindig; hajrá, Ferencváros! 
🤍
szerintem kutassátok ki azt is, hogy mit gondolnak az emberek az unikornisokról, azért is tisztességes összeget kiszámlázhattok.
Eszti Berzsán - író, illusztrátor oldalán ilyen csodálatos, a magyar kultúrához, történelemhez kapcsolódó rajzokat találtok! 

Jut eszembe! Tegnap, hogy a dollár média lement vidékre nem szédültek a vidéki levegőn? Hány barlang lakást láttak? 


Na, vajon kik robbantották fel az Északi Áramlatot?
️
️
https://m.youtube.com/shorts/gQFgXJjJ_iE
Őrizetbe vették az Északi Áramlat gázvezeték egyik felrobbantóját! 
Szóval a lengyelek 4 azaz NÉGY(!) db, az NDK-ból kapott, leselejtezés előtt álló Mig29-est adnak az ukránoknak. Amiért cserébe majd kapnak új, amcsi F35-ösöket.
NEM IS TUDJUK SÍRJUNK VAGY NEVESSÜNK