Hazatértem Londonból, az ARC - The Alliance for Responsible Citizenship konferenciáról.

Néhány nap alatt számtalan régi baráttal és új szövetségessel találkoztam a Közel-Keletről, Afrikából, Európából és Észak-Amerikából. Egyházi vezetőkkel, humanitárius szereplőkkel, közéleti gondolkodókkal és olyan emberekkel, akik a saját életükben is megtapasztalták a vallási üldöztetést.

Újra megtapasztaltam: a magyarok szolidaritását az üldözött keresztényekkel továbbra is nagyra becsülik szerte a világban. Ez büszkeségre adhat okot, büszkeségre ezekben még ezekben a napokban is, amikor azt látjuk, hogy a fővárosunkban nemzeti lobogónkat cserélik le, vagy hajítják a Dunába.

Az is világossá vált, hogy a keresztény szolidaritás nem egy intézményhez vagy egyetlen országhoz kötődik. Nemzetközi közösség, amelyet közös értékek, személyes kapcsolatok és kölcsönös tanúságtétel tart össze.

A Közel-Kelet és Afrika keresztényei ma nemcsak segítséget kérnek tőlünk. Sokszor ők emlékeztetnek bennünket arra is, milyen értékeket kell megőriznünk Európában: az emberi méltóságot, az élet tiszteletét, a hit bátor megvallását és a reményt.

Köszönöm mindenkinek, akivel Londonban találkozhattam.

A munka folytatódik. Lengyel barátaink meghívtak, hogy beszámoljak a küldetésünkről. A következő állomás: Varsó!

Hogy mit jelent az ideológiai gyarmatosítás? Hát pont ezt: nemzeti lobogó le, internacionalista lobogó fel.

———
(Balogh Péter videója)

Van, akinek a szombat a felvonulásról szól.
Nekünk a családról.

A közös reggeliről. A gyerekek nevetéséről. A nagyszülők meglátogatásáról. Az esti meséről. Arról a biztonságról, amit egy szerető otthon…

Egy szerény javaslat a kormánynak
Gondoltam, megírom, bár úgysem fogadják meg. Most, amikor a miniszterelnök új főispánokat nevezett ki, az újságok nem mulasztották el megemlíteni, hogy a…

Vajon mire készülnek?

A kormányzó hatalom erősen szűkítené a sarkallatos törvényi kört.

Sarkallatos törvénybe foglalja az Alaptörvény azokat a témákat, amelyeket az Országgyűlés csak kétharmados…

Szombattól vége a patrióta, magyar értékeket védő és ápoló közmédiának. Jön helyette a liberális, globalista, a Magyar Péter-féle önkényt kiszolgáló közszolgálati média. Kár érte!
Hétfőn még kaptam 5…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média