Közösségben indultunk neki az előttünk álló feladatoknak: állománygyűlésünk alkalmat adott arra, hogy együtt tekintsünk előre feladatainkra, szolgálatunkra és arra a küldetésre, amely egész évben vezet bennünket – segíteni az üldözött keresztényeket, támogatni a válságövezetekben szenvedőket a világ minden pontján.

Hálás vagyok munkatársaim elkötelezettségéért, és azért, hogy közösségben, közösen megélt hivatástudattal kezdhetjük meg az előttünk álló időszakot!

Magyarország segít – józan ésszel és érző szívvel.

A nemzeti konzultáció eddig minden alkalommal segítette, hogy a fontos kérdések felszínre kerüljenek. Ezért fontos konzultálni az emberekkel az adórendszer megtartásáról vagy átalakításáról is.

Csatlakozz a chatcsatornámhoz!
Itt megosztom veletek a legfrissebb híreket, tényeket, érveket – és rendszeresen jelentkezem, hogy naprakész legyél!

Nem kell keresgélned, nem kell várnod, csak tarts…

Programajánló a hétvégére

Szeretettel várlak benneteket szombaton, Gazdagréten, ahol a csapatunkkal mi már reggel 8-tól serényen fogunk lecsót és halászlevet főzni!
🏃Ha az egyensúlyra is figyelünk,…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média