Eger és Kunszentmárton után Szombathelyen folytattam az országjárást, ahol a Kereszténydemokrata Esték keretében tartottam előadást az üldözött keresztények helyzetéről és a Hungary Helps - Magyarország segít programról.
Köszönöm a meghívást és a beszélgetéseket!

👉 Orbán Viktor válasza Volodimir Zelenszkij üzenetére: Elnök úr! Hogy mit gondolnak a magyarok, azt nem a kijevi elnök és nem a brüsszeli bürokraták döntik el

Magyarország nélkül nincs ukrán EU-…

Kérdések és válaszok napirend előtt az Országgyűlésben

A szélsőséges időjárás és a vírusok is nehezítik az agrárium mindennapjait. De a gazdák számíthatnak ránk!

Minden erőforrás adott a ragadós száj-…

️Az együttműködés mértékéről a tagállamok döntenek – az uniós intézmények nem vonhatják magukhoz ezt a jogot.

Kétéves az új bérletrendszer a tömegközlekedésben. Bevált, mert az emberek olcsóbban utazhatnak, és a MÁV kasszájába is ugyanannyi pénz folyik be az utasoktól, mint előtte.

Lassan nyolcvan éve diplomáciai kapcsolatban: most Svájccal együtt a békéért, együtt az illegális migráció ellen, együtt a józan ész talaján.

Kiállás a béke mellett. Küzdelem a migráció ellen. Józan észre alapozott kormányzati stratégia.

Mindez nemcsak Magyarországra, hanem Svájcra is jellemző.

Irány Bern!

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média