Különleges tanévnyitó szentmisével indítottuk el az Ösztöndíjprogram Keresztény Fiataloknak 2024/2025-ös tanévét a Szent István Bazilikában.

🙏 A szentmise során együtt imádkoztunk a világ minden táján üldöztetést szenvedő testvéreinkért, az ösztöndíjasainkért, valamint azok családtagjaiért, akik válságövezetekben élnek.

️ Az Ösztöndíjprogram célja, hogy lehetőséget biztosítson a válságövezetekben élő keresztény fiatalok számára a felsőfokú tanulmányok folytatására Magyarországon, hogy hazatérve tudásukkal támogassák közösségeiket és hazájukat.

Isten hozott minden új hallgatót Magyarországon! Bízom benne, hogy itt szerzett tudásukat később szülőföldjükön kamatoztatják, és így hozzájárulnak közösségeik fejlődéséhez.

🤝A Siófoki Gondozási Központ nyugdíjas dolgozóit köszöntöttem találkozójuk alkalmából.
☝️Tisztelet és köszönet a ledolgozott évekért, és elismerés a példaértékű hivatásukért!
🙏További boldog nyugdíjas…

Ez az alapja a gazdaságpolitikának:

ki kell maradni a háborúból
és meg kell tartani migránsmentes övezetnek Magyarországot - mondta Orbán Viktor.

Bajok vannak az Európai Unióban. És pont azok a bajok jelentik a legnagyobb kihívást, amiben Magyarország más válaszokat ad.

Amit mi csinálunk Magyarországon, az nagyjából az, amit az európai nép is…

Az Európai Unió úgy viselkedik, mint egy hadviselő fél. A háború fokozása helyett tárgyalások kellenek, és lezárni a háborút, hogy mi, magyarok, és az európaiak is vissza tudjunk térni a normális…

️ Éppen ma 1️⃣ éve, hogy átadtuk a közel 2️⃣0️⃣0️⃣ millió forintból megújult Vaskúti Tanuszodát!️ A fejlesztés nemcsak a korszerű körülményeket biztosítja a gyermekek úszásoktatásához, hanem…

Szeretettel köszöntöm a Jász Múzeumért Alapítvány kerek születésnapot ünneplő tagjait!

A munkájukat és a barátságukat köszönöm! Isten éltesse Őket még sokáig köztünk!

VI.Jászsági gazdasági és fejlesztési konferencia, kiemelkedő téma: A mérnökképzés a Jászságban

Köszönet a szervezésért a Jászsági Menedzser Klub-nak és az EKKE jászberényi Campusának!

Köszönet minden…

A vidéket építjük!

Gyorsabban a vasúton és gördülékenyebben a közúton - újjáépítjük a Nyíregyháza és Debrecen közötti vasútvonalat. A közel 50 km hosszú vasúti pálya újjáépítése fogja a két város…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média