Találkozzunk a legnagyobb Békemeneten március 15-én! 
Mi ott leszünk. Te is?
️Ezt írta Orbán Viktor Viktor Juscsenko volt ukrán elnöknek!
Kedves Viktor,
régi barátom,
Mi, magyarok ezeréves történelmünk során mindig szabadságharcos nemzet voltunk, és azok is maradunk. Az a nemzet vagyunk, amely félelem nélkül harcolt a szabadságáért az Oszmán Birodalom seregei, a Habsburgok csapatai, a Harmadik Birodalom Wehrmachtja és a Szovjetunió Vörös Hadserege ellen, amelyben sok nép fiai szolgáltak. Ezt a hagyományt ma is folytatjuk.
Kérlek, figyelmeztesd az elnökötöket: el a kezekkel a magyarok szabadságától.
Kérlek, győzd meg az elnökötöket, hogy ne zsarolja az országomat, és ne fenyegesse annak vezetőit.
A magyarok szabad nép. A ti szabadságharcotok nem jogosít fel benneteket arra, hogy bennünket zsaroljatok vagy feltételeket diktáljatok.
Kérlek, értesd meg az elnökötökkel, hogy az az állami terrorizmus, amellyel felrobbantotta a németek Északi Áramlat gázvezetékét, Magyarországgal szemben nem fog működni.
Hadd emlékeztesselek arra, hogy amikor kitört a háború, befogadtuk a menekültjeiteket. Menedéket, élelmet és biztonságot adtunk nekik. Elrendeltem, hogy ukrán nyelvű iskolák induljanak a gyermekeitek számára – ez olyasvalami, amit ti megtagadtok a kárpátaljai magyaroktól.
Szégyenletes, hogy ma az ukrajnai magyarok nemzeti kisebbségi jogai szűkebbek, mint a régi, rossz időkben voltak.
Hálát adok az Istennek, hogy az az ország, amellyel most háborúban álltok, nem ellensége Magyarországnak vagy a magyar népnek, és nem is áll szándékunkban ezen változtatni. Továbbra is barátaitok szeretnénk maradni, de a háborútokban nem veszünk részt. Ezért arra kérlek, fogadjátok el, hogy sem pénzt, sem fegyvereket, sem katonákat nem küldünk a háborútokba.
Azt kívánom, hogy a testvérháborútok ne az ukrán állam végzetes meggyengülésével érjen véget, és hogy visszatérhessünk az ukrán–magyar barátság régi szelleméhez.
Egyre távolodva tőletek, de mégis őszintén üdvözöllek,
Orbán Viktor
Utóirat: Ha bármely külföldi hatalom valaha megfenyegetne téged vagy a családodat, tudd, hogy mindig számíthatsz rám; nálunk mindig lesz számodra biztonságos hely.
Találkozzunk a legnagyobb Békemeneten március 15-én! 
Mi ott leszünk. Te is?
Bocs…
️
Ember a gátra!! 

️A világ egy veszélyes hely.
Április 12-én az egyik oldal ajánlata erre az, hogy Orbánt le kell váltani.
Mindenki másnak ott a Békemenet
Akár személyesen, akár a Hírtv összes felületein!!
️ Az Alkotmánybíróságon is elbukott Magyar Péter.
👉 A héten már harmadszor vesztett bíróságon a Tisza Párt és elnöke.
👉 A Magyar Nemzet és a Ripost után ezúttal a Közmédiával szemben.
BEZZEGCSEHORSZÁG?
Látszólag Tisza-tosza kérdés, de megérdemli az egyenes választ. A kérdés ugyanis igenis jó, négy dolog, ha megengedik.
Az első, hogy lehet itt a havi cseh adatokat kiragadni a régióból…
Czepek Gábor barátom kiugrasztotta a nyulat az ukrán bokorból. Az ukrán bokor: a sumákolás, a nyúl meg: egy alighanem teljesen ép vezeték.
A tényfeltáró bizottság…
️
️
️
Na most akkor hergelnek vagy beszari vagy?!
Figyumár, Peti!
Akkor most a Bohár Dani, Deák Dani duó vette meg az összes jegyet vagy ők fizették le a jelölt-jelölt-jelöltedet is, hogy csontüres moziteremben szelfizzen?
Peti, ebből nem lesz Golden…