Így fogadták Orbán Viktort a sümegi országjárásán! Zúg a Viktor, Viktor! 
Magyar Péter Hajdúszoboszlón is leégett, óriási blama! Lézengenek az emberek nála és senki sem kíváncsi rá! Nem csoda ez azok után, hogy bevallotta, ő nem mondana nemet Brüsszelnek! (A fotó 17:14-kor készült, Magyar Péter már a színpadon beszélt!) 

/posztok.hu
Erős nemzetközi visszhangot kapott a tegnapi találkozó Orbán Viktor és Marco Rubio között. 


