Donald Trump újra meghívta
Orbán Viktort Amerikába, két hét múlva Washingtonban találkoznak! Trump Orbán Viktorral akar tovább dolgozni a békén!
💪🇭
Hiába fenyeget minket Ukrajna és Brüsszel! Nem válunk le az olcsó orosz energiáról, mert anélkül nincs rezsicsökkentés!
/posztok.hu

Itt az áttörés — a MOL régiós bajnokká válik!
Az év egyik legnagyobb energiapiaci üzletét kötötte meg a MOL-csoport, a magyar vállalat megszerzi a szerb Naftna Industrija Srbije (NIS) olaj- és…