Megkapta a selyemzsinórt a német kancellár a német sajtótól! A Die Welt nem finomkodott: szerintük Merz elvesztette a vezető szerepet, Brüsszel pedig sodródik a katasztrófa felé. Azt is leszögezték: Merz »még tanulja a szakmát«, és fényévekre van attól a tekintélytől, ami Angela Merkelnek volt. Eközben Orbán Viktor Magyarország érdekeit védte és nem szállt fel a brüsszeli háborús vonatra!

Brüsszel inkább már a saját magyar helytartójával tárgyalna az új költségvetésről...

️Az Európai unió végóráit éljük Orbán Viktor szerint! Vagy átalakítják, vagy ennek vége lesz!

“mi a tervem? jól megnyerjük a választást!”

A gazdák és Magyarország elérte célját Brüsszelben, viszont a háború sajnos folytatódhat

Az EU 24 tagállama hadikölcsönt nyújt Ukrajnának, hogy folytathassa a háborút. Magyarország, Csehország és Szlovákia viszont elérte, hogy ne kelljen részt vennie a közös hitelfelvételben.

A magyar gazdák és a magyar emberek sorsa, jövője dől el ilyen üléstermekben. Ahol jelen kell lenni, hogy rólunk ne nélkülünk döntsenek

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média