️ A Fidesz felszólítja a kormányfőt, illetve a mögötte álló parlamenti többséget, hogy a Rákosi-korszakot idéző fenyegetőzést és a félelemkeltést hagyják abba, és térjenek vissza a Magyarországhoz méltó, higgadt, nyugodt polgári kormányzás gyakorlatához.
Görgess tovább!
Az ember megpróbálja élvezni a Balatont, meg feldolgozni, hogy kirúgták. És akkor jön Bruti....
Amikor megpróbálsz úgy nézni mint a vadnyugat közepén az ellenfeleit kutató Charles Bronson, miközben 45 percig beszélsz a semmiről, gondosan kerülve a Kontroll és a migráció ügyét. Cirkusz! Az egész…