Egyre több német költözik Magyarországra. Vannak kisebb falvak a Dunántúlon, ahol már egy teljes utcát belaktak a nyugatról érkezők. Közben az évekkel ezelőtt, a bezzeg-nyugat ígéretével kivándorló magyarok egyre többen döntenek a hazaköltözés mellett.
Elegük lett az illegális migrációból, a gendetrőrületből, a mainstream média elhallgatásaiból és a gazdasági nehézségekből.
Bohár Dániel arról kérdezett németeket és magyarokat mindkét országban, hogy miért vált élhetetlenné Németország, és miért tartják Magyarországot békés, nyugodt országnak.
/posztok.hu
Szeretnél olyan lenni, mint az acél, edzett és ellenálló?
A Magyar Honvédség leendő altisztjeként kamatoztasd nálunk képességeidet és csatlakozz a teljesítmény- és tudásorientált Acélkocka képzésre,…









