Kint van a képmutató divatvilágról szóló Apáti reagál!!!
Jogerős ítélet született kedvenc DK-s politikusom ügyében!
Varju Lászlót, aki zavarba ejtően jól hozza a különösen agresszív munkásőr karakterét, két vádpontban is bűnösnek találták.
Az egyik vádpont szerint Varju, a DK képviselőjelöltjeként a 2018-as országgyűlési választások előtt egy kávézóban találkozott egy független jelölttel, akinek – a választáson való győzelmi esélyeinek növelése érdekében – anyagi juttatást ígért, annak visszalépéséért cserébe.
Tehát semmi különös, csak megpróbált lefizetni egy másik politikust.
Oda se neki!
Ami ismerve különösen lobbanékony természetét, igazán visszafogott magatartásra vall.
A másik vádpont pedig a garázdaság.
Lászlónk egy alkalommal – 2018-ban – úgy döntött: jó ötlet lenne betörni az MTVA-ban. Így is tett, ott kicsit verekedett a biztiőrökkel, no nem túl intenzíven, csak annyira, hogy az egyiknek 8 napon túl gyógyuló sérüléseket okozzon.
Varju lemondásáról egyelőre nincsenek információim, de ha tippelnem kéne nem is lesznek, a balosok ugyanis az esetek túlnyomó többségében nem vállalják a felelőséget a tetteikért.
Gyurcsány amúgy az ítélet előtt még kicsit megfenyegette a bíróságot, meg az ügyészséget, Varju pedig a tárgyalás után háborodott fel azon, hogy a törvények rá is vonatkoznak.
Tipikus komcsi tempó.
Kint van a képmutató divatvilágról szóló Apáti reagál!!!
Elítélt bűnöző, nem lehet országgyűlési képviselő!
Ungár Péter: Sulyok Tamás nem jó jelölt, mert nem képes túlnyúlni a Fideszen! 





Ennyit a jogkövető baloldal, és a hazugság kultúrájával ( Gyurcsány=DK) szembenéző momentum mítoszáról!
Az ifjúsági tagozat bőszen mentegeti a nagytestvér frissen, jogerősen elítélt fontos elvtársát
️…
Kis falu, hatalmas összefogás 
Legutóbbi posztunk óta 1.105.000 forint gyűlt össze a mánfai Duchenne-féle izomdisztrófiás kisfiú, Nemes Marcell gyógyulására
A február 17-én tartott jótékonysági farsangi…