Csak nem megint kiderült, hogy Karácsony Gergely ismét hazudott?!
Most épp a külföldi kampánytámogatásokkal kapcsolatban nem mondott igazat a Nagyvad.
Az megvan, hogy annak idején Márki-Zay Péter elkotyogta, hogy úgy tudja; 500 millióba került Karácsony Gergely kampánya, amelyet a számos baloldali híresség által marketingelt 99 Mozgalmon keresztül pénzeltek?
Karigeri akkoriban bőszen tagadta, hogy külföldről vették meg kilóra, következetesen mikroadományokat emlegetett.
És közben szeme nem rebbent; hiába rutinos hazudozó a lelkem.
A Nemzeti Információs Központ most nyilvánosságra került jelentéséből azonban kiderül: csupán egy párbeszédes politikus, Perjés Gábor fizette be a 99 Mozgalom több mint 500 millióját forintban, angol fontban és euróban, összesen 19 tételben.
19 alkalommal!
Egyetlen ember!
Bankautomaták segítségével!
Az ember esze megáll..
Csak, hogy világos legyen; egy fillér mikroadomány nem érkezett, hanem egy párbeszédes politikus fizette be a külföldről kapott pénzeket több tételben a 99 Mozgalom számlájára.
Hogy pontosan ki vagy kik akarták külföldről megbuktatni a magyar kormányt, nem tudhatjuk biztosan, de tudvalevő, hogy ebben a műfajban a Soros család a legnagyobb császár..
Kedves Gergely!
Nem akarsz végre valahára bocsánatot kérni és lemondani?

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média