Amikor ilyen, az áremelés szükségességét tárgyaló, maratoni hosszúságú propagandacikk jelenik meg a Telexen, akkor tudhatod, hogy Karácsony fel akarja emelni a BKK jegy és bérletárait. (Persze csak az önkormányzati választások után)
A soha véget nem érő írásból egyértelműen az a kedvenc részem, amikor a szerző menthetetlenül belebonyolódik abba, hogy ugyan nyugaton a szinte mindent leuraló zöldpolitika az ingyenes tömegközlekedés felé tereli a döntéshozókat, ami ott jó, meg működik, na de itt egészen biztosan nem tennék le többen az autót, és nem ülnének buszra, metróra, vagy villamosra; azaz semmi értelme nem lenne a dolognak.
Gergőnek, annak a drága jó embernek, a legszabadabb város igazságos, jószívű, szép, magas és vékony főpolgármesterének egyszerűen muszáj árat emelnie, mert ezzel teszi a legjobbat a bolygónak.
Szép volt Telex, jár a dollár, Gyuri bácsi már egészen biztosan el is utalta. ❤️

Országszerte szirénapróba lesz június 5-én, hétfőn

Hétfőn délelőtt 11 órától a lakossági riasztó rendszer 👉(MoLaRi) csökkentett üzemű, morgató próbájára kerül sor. Ebben az időpontban az ország több…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média