Ez hiányzott!
❤️
Továbbra is együtt Nikiért – folytatódik a Budapesti Operettszínház és a Schiller Autó Család közös összefogása 🤝
Több mint egy évvel ezelőtt, 2025 májusában egy különösen fontos pillanatnak lehettünk részesei: Tóth Niki átvette azt a számára speciálisan átalakított gépjárművet, amely a Budapesti Operettszínház és a Schiller Autó Család együttműködésének köszönhetően segíti mindennapi közlekedését és önállóságát. 
Örömmel osztjuk meg, hogy a napokban az egyéves megállapodást meghosszabbítottuk, így Niki továbbra is használhatja a számára kialakított autót.
Számunkra Niki nemcsak kiváló művész, hanem közösségünk fontos tagja is. Hiszünk az összefogás erejében, a kitartásban, és abban, hogy a támogatás a mindennapokban mutatkozik meg igazán. Hálásak vagyunk partnerünknek, a Schiller Autó Családnak, hogy ebben továbbra is mellettünk állnak.
Köszönjük, hogy együtt segíthetjük Niki mindennapjait! 🫶
/posztok.hu


️ A tiszás Ilona jött és elkezdte osztogatni az észt. Ilona elfelejti, hogy most már ők a kormánypártiak. Magyarázkodni, ha akarnak, már nekik kell.

Te mit gondolsz?


Miért fordul egyre látványosabban Örményország a Nyugat felé?