Amúgy engem nem különösebben hat meg egy tiszás influenszer fenyegetőzése, nyomd csak nyugodtan tibiatyaamiamozgalomneve, de akkor deal; játszuk azt, hogy most minket raktok börtönbe, mint a kommunisták az ellenfeleiket, de aztán mondjuk négy, vagy nyolc év múlva, amikor buktok, -te meg a szélsőliberális haverjaid- ti mentek a hűvösre. Szép világ lesz.
Ez nagyon vicces: már a brüsszeli Politicónak is feltűnt, hogy Magyar Péter a sógorát jelölte igazságügyi miniszternek. A lap szerint az Európai Bizottság továbbra is várja a jogállamisági előrelépést…