Ukrajna zsarolja Magyarországot.
Az energiahordozókkal.
Egyértelmű politikai aktusról van szó.
Nyomásgyakorlás, így hívják.
Szeretnék, ha jobb belátásra térne a nemzeti kormány.
Mit értenek ők jobb belátás alatt?
A pénzünket.
Az uniós csatlakozásuk támogatását.
Az olcsó energiáról való leválást.
De ebből elég volt.
A nemzeti kormány döntött.
Válaszolt a Zelenszkij-rezsimnek.
Az Ukrajna irányába irányuló dízel üzemanyagexport megszűnt és addig nem is áll helyre, amíg Ukrajna nem indítja újra a szállítást.
Ez a döntés.
Ez a helyzet.
Pont.
Lehet mérlegelnie az ukránoknak.

Hiába nem akarja elmondani a Tisza alelnöke, Tarr Zoltán, hogy mire készülnek, a kiszivárgott 600 oldalas programjukból már tudjuk – megszorítások, családtámogatások eltörlése, Ukrajna és a háború…

5 pontban, hogyan vált önjáróvá a brüsszeli háborús gépezet – a Tisza lenne az utolsó fogaskerék

Hazánkban nap mint nap érzékeljük, hogy Kijev és Brüsszel egyre nyíltabban próbál beavatkozni a magyar…

👏 HELYES! Szijjártó Péter bejelentette, hogy a hazánkból Ukrajnába folyó dízel üzemanyag szállítása leállításra került! Addig nem indul újra amíg az ukránok nem nyitják meg a Barátság vezetéket!

Magyarország leállította a dízelszállítást Ukrajna felé, miután az ukránok ismét elzárták a Barátság kőolajvezetéket.

Jogos döntés, mit gondoltok?

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média