Nagyon helyes, azért mindennek van határa!!!
Ukrajna zsarolja Magyarországot.
Az energiahordozókkal.
Egyértelmű politikai aktusról van szó.
Nyomásgyakorlás, így hívják.
Szeretnék, ha jobb belátásra térne a nemzeti kormány.
Mit értenek ők jobb belátás alatt?
A pénzünket.
Az uniós csatlakozásuk támogatását.
Az olcsó energiáról való leválást.
De ebből elég volt.
A nemzeti kormány döntött.
Válaszolt a Zelenszkij-rezsimnek.
Az Ukrajna irányába irányuló dízel üzemanyagexport megszűnt és addig nem is áll helyre, amíg Ukrajna nem indítja újra a szállítást.
Ez a döntés.
Ez a helyzet.
Pont.
Lehet mérlegelnie az ukránoknak.
Nagyon helyes, azért mindennek van határa!!!
Határozott fellépés.
Van amit nem lehet eltagadni..
Nézd meg az új Apáti reagált!
Ha bemutatsz egy épületnek, akkor bukni fog a nátzi Trump!!! De még Orbán is !!! #liberal #protest #trump #newyork
Hiába nem akarja elmondani a Tisza alelnöke, Tarr Zoltán, hogy mire készülnek, a kiszivárgott 600 oldalas programjukból már tudjuk – megszorítások, családtámogatások eltörlése, Ukrajna és a háború…
5 pontban, hogyan vált önjáróvá a brüsszeli háborús gépezet – a Tisza lenne az utolsó fogaskerék


Hazánkban nap mint nap érzékeljük, hogy Kijev és Brüsszel egyre nyíltabban próbál beavatkozni a magyar…
👏 HELYES! Szijjártó Péter bejelentette, hogy a hazánkból Ukrajnába folyó dízel üzemanyag szállítása leállításra került! Addig nem indul újra amíg az ukránok nem nyitják meg a Barátság vezetéket!
Magyarország leállította a dízelszállítást Ukrajna felé, miután az ukránok ismét elzárták a Barátság kőolajvezetéket.
Jogos döntés, mit gondoltok?
Elon Musk az X-en osztotta meg gondolatait egy bejegyzés alatt.