A közbeszéd a Vérpele óta tragikus
#magyarpéter #tisza #orbán
Évvégi elemzés a Reuterstől.
Vágyott jóslás inkább?
Európáról, a háborúról.
Magyarországot is megemlítik.
Itt azt írják, 2026-ra, hogy jön Magyar Péter.
Nagyon akarják.
Mint azt megjegyzik, Brüsszel-párti és ukránbarát is egyben.
Ott van.
Feketén-fehéren.
Ezt szeretik a reutersék.
És, ahogy az olvasható, szerintük Magyar Péter partner lesz a katonai konfliktus eszkalálására.
Szép kis elemzés.
Szerintetek ez tényleg egy elemzés?
Vágyvezért újságírás?
Vagy esetleg üzenet Magyarnak, hogy mi a teendő, ha kormányra kerülne a Tisza?
/posztok.hu


️
️ Most látszik, hogy ki akar békét és ki háborút.
️
️
