Olvasgatom a Telexet meg többi végtelenül független hírportált, és hát kezdem megérteni, hogy ha egy vonat késik, akkor Lázár a hibás, meg persze Orbán…
Te se érted? Én sem..
Te se érted? Én sem..
Olvasgatom a Telexet meg többi végtelenül független hírportált, és hát kezdem megérteni, hogy ha egy vonat késik, akkor Lázár a hibás, meg persze Orbán…
A Patrióták frakciója ellen indított jogi-politikai akció egyik valódi célja az, hogy a szervezet anyagi értelemben működésképtelenné váljon.
(Link a kommentben!
)
Annyira átlátszó…
Összenő, ami összetartozik!
Ez nekik a demokrácia!
A kispad.
Trump elfogja a bűnözőket, de gonosz, mert azért fogja el őket, mert MEGTEHETI
Teljes videó a Patriótán!
Maximilian Kolbe atyára emlékezünk ma 
Én nem mondom, hogy a Rácz András ügynök.