Ha a Brüsszel és az USA közötti kereskedelmi megállapodásra még a keményvonalas brüsszelita Guy Verhofstadt is azt mondja, hogy "katasztrófa", akkor tényleg nagy baj lehet.
NEGYVENEZER.
Már ennyien csatlakoztak a Digitális Polgári Körökhöz.
Szuperség💪💪
/posztok.hu

️
Európa alárendelte magát Washingtonnak.


️Orbánnak megint igaza lett!
️